پنجمین جلسه شورای سیاست گذاری نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

 

 

پنجمین جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه « فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال » با حضور اعضای شورای مذکور و دبیرجشنواره ملی بهره وری در محل اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد. در این جلسه مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات باشرکت «کسب و کار نوین ایرانیان » ( نت برگ ) به تفاهم رسید و مقرر شد شرکت مذکور هزینه ورودی ده هزار نفر از بازدیدکنندگان نمایشگاه را به عنوان « حامی » نمایشگاه مذکور تامین نماید .
رئیس مجمع تشکل های فناوری اطلاعات هدف از چنین اقدامی را تلاش برای ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان در سایت نمایشگاه و آشنایی با زمینه علاقه مندی هر یک از بازدیدکنندگان در زمینه های مختلف ذکر کرد و افزود : سنجش زمینه علاقه مندی بازدیدکنندگان در نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برای اولین بار توسط مجمع تشکل های فناوری اطلاعات انجام می شود که از مزایای چنین اقدامی می توان ارسال اطلاعات نمایشگاه به همراه ارسال لیست محصولات و خدمات شرکت ها را برای بازدیدکنندگان ذکر کرد .
در بخش دیگری از این جلسه «شکر خدایی» دبیر جشنواره ملی بهره وری، پیشنهاداتی را جهت ارتقاء کیفی نمایشگاه مذکور ارائه داد و افزود : برگزاری جشنواره بهره وری فناوری اطلاعات به همراه طراحی برچسب رتبه بندی محصولات از نظر کیفیت و همچنین راه اندازی باشگاه فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات می تواند اقدام موثری در این زمینه باشد که مورد استقبال حاضرین نیز قرار گرفت و مقررشد در کارگروه هایی به صورت تخصصی در خصوص موارد فوق الذکر اقدام گردد .
در ادامه « محمدرضا طلایی » رئیس هیات مدیره مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران گزارشی از ستاد اجرایی نمایشگاه ارائه داد و گفت : تاکنون بیش از 92 شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ثبت نام به عمل آمده است .
وی در بخش دیگری از سخنانش ازاعلام آمادگی خبرگزاری های ایرنا، ایسنا، موج و روزنامه های فناوران، تعادل، شبکه5 سیما، رادیو دانش و رادیو اقتصاد به عنوان حامیان رسانه ای نمایشگاه برای افزایش سطح اطلاع رسانی خبر داد .